ایجاد یک حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

فراموشی کلمه عبور

*

طراحی وب

طراحی وب، طراحی سایت، طراحی، سایت، وبسایت، طراحی وب سایت، طراحی پورتال، پورتال اینترنی، پورتال تحت وب، فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت، بهینه سازی وب، بهینه سازی وب سایت، بهینه سازی وبسایت، SEO  

طراحی سایتی زیبا و جذاب  با معرفی بهتر به موتورهای جستجو، بالا بودن ترافیک سایت ( افزایش تعداد بازدیدکنندگان)  و فروش بیشتر از اهداف اصلی کلیه کاربران اینترنت است. تجارتی با یک وب سایت کارآمد، می‌تواند به راحتی شناخته شده و اعتماد مشتریان را جلب نماید که در نهایت فروش شما را افزایش می‌دهد. از مهمترین معیارهای گروه پرنیا در ارائه خدمات طراحی سایت، انجام سفارش طراحی با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده مشتری می‌باشد.

طراحی سایت توسط گروه پرنیا طی سه مرحله صورت میگیرد که مراحل آن به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

 

1

مرحله یک : برنامه ریزی ساختار اصلی و نقشه سایت  Planning & Strategy

 

در گام اول می بایست پلان اصلی وب سایت طرح ریزی شود و در این مرحله نقشه سایت تولید می شود . نقشه سایت شامل تمامی موضوعات سایت به همراه تمامی زیر موضوعات آنها می باشد. نقشه سایت در واقع تمامی محتوا وب سایت را در بر می گیرد. در این مرحله با توجه به نیازهای وب سایت تکنولوژی و تکنیک های  برنامه نویسی و طراحی وب سایت کاملا مشخص می شود.

 

 

2

مرحله دو : برنامه نویسی و طراحی  Design & Develop

 

در این مرحله با توجه به اطلاعات جمع آوری شده و تصمیمات گرفته شده ظاهر گرافیکی وب سایت طراحی می شود. ظاهر گرافیکی با استفاده از مخاطبین نهایی وب سایت ، زمینه کاری شرکت ، لوگو شرکت و رنگ بندی مورد علاقه طراحی می شود. در این قسمت یک یا چند طرح گرافیکی آماده می گردد و در قالب تصویر به شما ارائه می گردد . شما میتوانید در این قسمت با مشاهده طرح گرافیکی نقطه نظرات خود را بیان نمایید تا به طرح گرافیکی دلخواه و مورد نظرتان برسید و سپس تمامی قسمت های وب سایت در این مرحله برنامه نویسی و ایجاد میگردد.دراین قسمت با توجه به واسط کرافیکی طراحی شده در قسمت قبل و بخش های مختلف وب سایت تک تک قسمت ها کد نویسی شده و بر روی وب سایت سوار می شوند..

 

3

مرحله سه : آزمایش و تحویل  Testing & Delivery

 

در این مرحله تمامی قسمت های نوشته شده در قسمت قبل مورد ارزیابی وتست قرار می گیرد تا کاملا صحیح و عاری از خطا باشند در این قسمت مواردی مانند صحیح عمل کردن فرم ها ، صحیح عمل کردن script ها ، سازگاری سایت با تمامی مرورگرهای روز دنیا ، داشتن استانداردهای HTML/css ، بدون خطا اجرا شدن کدها سمت کاربر و ... کاملا بررسی میگردد تا نسخه ای که دست مشتری می رسد کاملا بدون خطا و سالم باشد. پس از تست نوبت به آپلود کردن سایت بر روی دامنه و هاست اصلی گرفته شده توسط مشتری میگردد و در واقع نوبت آن رسیده تا وب سایت وارد دنیای واقعی گردد و مورد بازدید عموم قرار گیرد

 

مراحل انجام طراحی در سه مرحله

طراحی سایت توسط گروه پرنیا طی سه مرحله صورت میگیرد که مراحل آن به ترتیب زیر انجام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر +

ساختار اصلی و نقشه سایت

ساختار اصلی و نقشه سایت

برنامه نویسی و طراحی

برنامه نویسی و طراحی

آزمایش و تحویل

آزمایش و تحویل

TOP